Nauczyciele pracujący w Zespole Szkół Specjalnych nr 1


Błaszkiewicz Małgorzata dyrektor, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, podstawy przedsiębiorczości
Bejger Radosław zajęcia wychowawcze
Brózdowska Hanna
(I-III Gim Ea)
funkcjonowanie w środowisku
Brzeska Teresa
(Ad)
edukacja wczesnoszkolna
Brzeski Ryszard
(Dm)
j. polski
Chmurzyńska Hanna zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
Chyłła Dorota przyroda, integracja sensoryczna
Cieślik Katarzyna
(I-III Gim Eb)
funkcjonowanie w środowisku, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
Cytawa Olga j. angielski
Cytawa Wojciech j. angielski
Dittmann Monika pedagog, zajęcia przedszkolne
Ekert Tadeusz zajęcia artystyczne, przygotowanie do pracy
Erward Donata zajęcia świetlicowe
Gajewski Tadeusz zajęcia wychowawcze
Gawinecka Aleksandra psycholog
Gąsiorowska Marta zajęcia wychowawcze
Glamowski Jarosław
(I Gim)
wychowanie fizyczne
Gromadzka Aleksandra
(IV-VI SP)
j. polski
Grzymkowska Małgorzata (I-II Zaw) j. polski
Guzyńska Edyta funkcjonowanie w środowisku, terapia behawioralna
Janke-Sutkowska Emilia zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
Jaworska Lucyna muzyka
Jodłowska-Kluczyńska Halina religia, wychowanie do życia w rodzinie, Tomatis
Kalinowski Daniel zajęcia wychowawcze
Karwasz Patrycja zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, terapia behawioralna
Kobus-Dombrowska Joanna (Dd) historia, wiedza o społeczeństwie
Konopa Marzena zajęcia wychowawcze
Królewicz Marzanna
(I-III PPa)
funkcjonowanie osobiste i społeczne, przygotowanie do pracy, chemia
Kruczyńska Sylwia wychowanie fizyczne, korekcja wad postawy
Krzyżanowska Magdalena (Cm) j. angielski, j. niemiecki
Kurowska-Okonnek Monika zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, świetlica
Kwaśniak Karolina zajęcia przedszkolne
Lewandowski Mariusz korekcja wad postawy
Linda-Jakubowska Bogusława matematyka
Mandziuk Beata edukacja wczesnoszkolna, korekcja wad postawy, terapia behawioralna
Manikowska-Góra Halina religia
Meller Kinga zajęcia przedszkolne, logopedia
Minikowska Joanna zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, terapia behawioralna
Murawska Aleksandra j. polski
Olech Manuela edukacja wczesnoszkolna, terapia behawioralna
Opiela Edyta religia, terapia behawioralna
Orłowska-Mania Anna biblioteka, terapia behawioralna
Papkiewicz Sylwia zajęcia wychowawcze
Pietrzak Wiesław
(II-III Gim)
kierownik szkolenia praktycznego, informatyka, zajęcia techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne, korekcja wad postawy
Renkiewicz Agnieszka zajęcia przedszkolne, terapia behawioralna
Rojewska Jadwiga zajęcia wychowacze
Rybus Marzanna język niemiecki
Sitkiewicz Katarzyna zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
Składanowska Ewa zajęcia przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna
Skorupska Beata
(III Zaw)
matematyka, fizyka
Słowy-Lemańczyk Anna zajęcia wychowawcze
Słupecka Ewa zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, terapia behawioralna
Suchomska Violetta pedagog, j. polski
Superson-Yaakoubi Anna integracja sensoryczna
Walendziak Agnieszka
(I-III SP)
edukacja wczesnoszkolna, terapia behawioralna
Wasielewska Małgorzata
(Cd)
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, terapia behawioralna, zajęcia komputerowe
Wernik Joanna logopedia
Wieczorek Małgorzata
(I-III PPb)
geografia, biologia, funkcjonowanie osobiste i społeczne, przygotowanie do pracy
Zacharska Ewa w-c dyr, informatyka, zajęcia techniczne
Żurek Anna kierownik filii, wychowanie-fizyczne

kolorem czerwonym oznaczono dyrekcję
kolorem niebieskim oznaczono kierowników
kolorem zielonym oznaczono wychowaców klas (w nawiasie klasa)
kolorem fioletowym oznaczono pedagogów i psychologa